DUBAİ TÜRKİYE TİCARET MERKEZİ FAALİYETE GEÇTİ

Dubai TTM TİM ortak alanında 28.2.2017 ve 1.3.2017 tarihlerinde Dubai Ticaret Ataşemizin de katılımıyla düzenlenen toplantı ve sunum organizasyonları ile faaliyete geçmiştir.

28 Şubat 2017 Salı günü Dubai TTM TİM ortak alanında BAİB üyesi 14 firma temsilcisi ve Carrefour üst düzey yöneticisinin katılımlarıyla iş görüşmeleri gerçekleştirilmiştir, görüşmelere Dubai Ticaret Ataşemiz de katılım sağlamıştır. Dubai TTM projeleri ofis alanları, iş görüşmelerine katılım sağlayan tüm firmalar tarafından büyük beğeni kazanmıştır. 

1.3.2017 tarihinde Dubai TTM TİM ortak alanında; Dubai'deki Türk İş Konseyi'nin düzenlediği organizasyon ve 250 kişilik bir katılım ile bir etkinlik gerçekleştirilmiştir. Etkinlik kapsamında Türkiye'den gelen gıda sektörü firma temsilcilerine B.A.E pazarı bilgilendirme sunumu yapılarak, B.A.E'de iş yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar firma temsilcilerine aktarılmıştır. Dubai Ticaret Ataşemiz ve Dubai'deki hukuk danışmanımız da sunumlarında B.A.E pazarı hakkında gerekli bilgileri paylaşmışlardır.

8.3.2017 tarihinde Dubai TTM TIM ortak alanında Ticaret Ataşemiz Sayın Hasan Önal çimento sektörü yetkililerine B.A.E pazarı bilgilendirme sunumu gerçekleştirmiştir, sunuma TİM A.Ş Başkan Yardımcısı Sayın Ali Özinönü de katılım sağlamıştır.

İlgili Fotoğraflar

PAYLAŞ