TİM A.Ş.'DEN HABERLER

Yurt Dışında Şirket Sahibi Olmak

TİM A.Ş. Hukuk Danışmanı Avukat Çağatay Yılmaz ‘Yurt Dışında Şirket Sahibi Olmak' başlıklı yazısında Türkiye Ticaret Merkezleri'nden bahsetti

Dubai Bilişim Sektörü TTM Firmaları 8-10 Ekim 2017 Tarihlerinde DWTC Gitex Fuarına Katıldılar

Dubai Bilişim Sektörü TTM firmaları 8-10 Ekim 2017 tarihlerinde DWTC fuar alanında düzenlenen Gitex fuarına katıldılar.

Dubai İklimlendirme Sektörü TTM, Climate Control Dergisinin Ekim Ayı Sayısında Yer Aldı

Dubai İklimlendirme Sektörü TTM, Ortadoğu bölgesinin en etkin sektörel yayını olan Climate Control dergisinin Ekim ayı sayısında yer alan Türkiye raporunda yer aldı.

Dubai Bilişim Sektörü TTM Katılımcı Firmaları 18-19 Eylül 2017 Tarihlerinde Ritz Carlton Oteli'nde Gerçekleştirilen Telecom World Etkinliğine Katıldılar

Dubai Bilişim Sektörü TTM katılımcı firmaları 18-19 Eylül 2017 tarihlerinde Ritz Carlton Oteli'nde gerçekleştirilen Telecom World etkinliğine katıldılar, Etisalat ve DU CEO'ları dahil olmak üzere 600 sektörel üst düzey yöneticinin katılım sağladığı etkinlikte TTM katılımcı firma temsilcileri ile TTM bünyesinde çalışan sektör uzmanı personeller ikili iş görüşmeleri ve sektör tanıtımı gerçekleştirdiler.

Dubai İklimlendirme TTM Sektör İcra Kurulu Toplantısı 17 Eylül 2017 Tarihinde TTM Ofisinde Yapıldı

Dubai İklimlendirme TTM Sektör İcra Kurulu toplantısı 17 Eylül 2017 tarihinde TTM ofisinde yapıldı, 18-19 Eylül 2017 tarihlerinde İklimlendirme sektörü TTM katılımcı firmaları Meydan Otel'de gerçekleştirilen «Climate Control» etkinliğine katıldılar.

Turkish Trade Center Opens in New York

Offices in heart of Manhattan will give Turkish firms stronghold in world's biggest economy.

TTM'lerin Dördüncüsü New York'ta Açıldı

TİM, Türk ihraç ürünlerinin sürekli tanıtımı için depo, antrepo ve lojistik hizmetleri vermek üzere kurduğu TTM'nin dördüncüsünü New York'ta açtı. Hali hazırda 30 firması bulunan binada sayı 40'a çıkarılmak isteniyor.

New York'ta Türkiye Ticaret Merkezi Açıldı

Ekonomi Bakanlığı destekleri kapsamında hayata geçirilen ve ihracatçının ABD pazarında çok daha etkin şekilde yer almasını sağlayacak Türkiye Ticaret Merkezi, New York'un en prestijli noktalarından birinde açıldı. Açılışta konuşan Ekonomi Bakanı Zeybekci; "New York'un önemli bir noktasında ihracatçılarımız için yer edindik. Gerekirse çok daha büyümesi ve genişletilmesi için çalışmalarımızı yaparız" açıklamasında bulundu.

New York'ta Türkiye Ticaret Merkezi Açıldı

Ekonomi Bakanı Zeybekci: "New York'un önemli bir noktasında ihracatçılarımız için yer edindik. Gerekirse çok daha büyümesi ve genişletilmesi için çalışmalarımızı yaparız" açıklamasında bulundu.

B.A.E/Dubai İklimlendirme ve Bilişim sektörleri Türkiye Ticaret Merkezleri Faaliyetlerini Sürdürüyor.

B.A.E/Dubai'de ana fuar alanının yanında; Dubai World Trade Center One Central The Offices 1 binasında 1. Katta 3 ve 4 no'lu ofislerde yer alan ve 1.3.2017 tarihinde faaliyete geçen İklimlendirme ve Bilişim sektörleri Türkiye Ticaret Merkezleri faaliyetlerini sürdürüyor.

Dünyada 50'ye Yakın Türkiye Ticaret Merkezi Açılması Hedefleniyor

TİM AŞ CEO'su Öztanyel: - "Kısa ve orta vadede dünya çapında 50'ye yakın Türkiye Ticaret Merkezi açılması hedefleniyor" - "Türkiye Ticaret Merkezleri sayesinde ihracatçı firmaların showroomlarının kira, tefrişat giderleri ile personel istihdamı yabancı ülkelerde desteklenerek önemli bir maliyet avantajı sağlanıyor"

Tahran'da Açılan Türkiye Ticaret Merkezi ile İran'la Ticarette Yeni Dönem Başladı

Türkiye 50 milyar dolarlık hedefle, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, yatırımcı ve ihracatçılardan oluşan heyetle İran'a çıkarma yaptı. Türkiye'nin dünyada açacağı 20 ticaret merkezinin ilki, İran'ın başkenti Tahran'da açıldı.

Chicago Kimya Sektörü Türkiye Ticaret Merkezi faaliyete geçti

Amerika Birleşik Devletleri'nin Chicago şehrinde, Kimya sektöründe hizmet veren 9 firmayı bünyesinde bulunduran Kimya TTM 01.04.2017 tarihi itibariyle faaliyete geçmiştir.

New York Halı Sektörü Türkiye Ticaret Merkezi faaliyete geçti

Amerika Birleşik Devletleri, New York TTM binasında yer alan Halı TTM, 27.03.2017 tarihi itibariyle faaliyete geçmiştir.

Dubai Türkiye Ticaret Merkezi Faaliyete Geçti

Dubai TTM TİM ortak alanında 28.2.2017 ve 1.3.2017 tarihlerinde Dubai Ticaret Ateşemizin de katılımıyla düzenlenen toplantı ve sunum organizasyonları ile faaliyete geçmiştir.

Tahran Türkiye Ticaret Merkezi Faaliyete Geçti

Türk Hava Yolları Tahran ofisi ile birlikte Hazırgiyim, Tekstil ve Hammaddeleri, Kimya ve Mobilya sektörlerinden toplam 63 firmayı bünyesinde bulunduran İran/Tahran Türkiye Ticaret Merkezi faaliyete başlamıştır. Sektör ve firma yetkililerinden oluşan toplam 50 kişilik bir heyet ile gerçekleştirilen İran/Tahran Türkiye Ticaret Merkezi ziyaretinde, firma yetkilileri alan yerleşimlerini sağlayarak eksiklerini tamamlamışlardır.

İlk Türk Ticaret Merkezi Tahran'a

Başkenti Tahranda­ki Türkiye Ticaret Merkezi (TTM) açılması için düzenlenen ge­ziye katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, iki ülke ekonomik ilişkile­rini geliştirmeye büyük önem ver­diklerini söyledi. İlk TTM'nin Tah­randa 2016 yalı sonunda açılması­nın planlandığına dikkati çeken Zeybekci, "Ekonomi Bakanlığımı­zın ihracatın desteklenmesi kapsa­mında aldığı kararla dünyanın 13 merkezinde açmayı planladığımız TTM'nin ilkinin açılısını Tahranda gerçekleştireceğiz. Muhteşem bir bina hazırlandı. Ekonomi Bakanlığı olarak komple kirasını biz karşılıyo­ruz. İsteğimiz, şirketlerimizin gelip burada ofislerini açmaları ve ürün­lerini direkt satmalarıdır" değerlen­dirmesinde bulundu.

Büyükekşi "2017'ye büyük hedeflerle girmeye, kayıpları telafi etmeye kararlıyız"

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türk Ticaret Merkezleri ile ihracat atılımının gerçekleştirileceğini vurgulayarak, ilk merkezi İran'da açacaklarını söyledi. İhracatçılar şimdiden 2017 yılına odaklanmış durumda.

Dubai Türk Ticaret Merkezi İhracata İvme Kazandıracak

Dubai'ye de Türkiye Ticaret Merkezi açılıyor. Dubai'de mücevher sektörünün önemli merkezlerinden Almas Tower'da açılacak olan Türk Ticaret Mer­kezi kısa bir süre sonra faaliyete geçecek. Kuyumculuk ve mücevherat sektörü için de bir ilk olan projenin TİM tarafından dünya genelinde yay­gınlaştırılması hedefleniyor.

Chicago ve New York'ta Türk Ticaret Merkezi Açılacak

Hedef Pazar: ABD" başlıklı toplantıda konuşan TİM Başkan Vekili Öztiryaki, Türkiye'nin ihracat potansiyeli açısından önemli olan ABD pazarında etkinliğin artırılması için bu ülkede iki Türk Ticaret Merkezi açılacağını söyledi.
PAYLAŞ