TİM A.Ş.'DEN HABERLER

Yurt Dışında Şirket Sahibi Olmak

TİM A.Ş. Hukuk Danışmanı Avukat Çağatay Yılmaz ‘Yurt Dışında Şirket Sahibi Olmak' başlıklı yazısında Türkiye Ticaret Merkezleri'nden bahsetti

Dubai Bilişim Sektörü TTM Firmaları 8-10 Ekim 2017 Tarihlerinde DWTC Gitex Fuarına Katıldılar

Dubai Bilişim Sektörü TTM firmaları 8-10 Ekim 2017 tarihlerinde DWTC fuar alanında düzenlenen Gitex fuarına katıldılar.

Dubai İklimlendirme Sektörü TTM, Climate Control Dergisinin Ekim Ayı Sayısında Yer Aldı

Dubai İklimlendirme Sektörü TTM, Ortadoğu bölgesinin en etkin sektörel yayını olan Climate Control dergisinin Ekim ayı sayısında yer alan Türkiye raporunda yer aldı.

Dubai Bilişim Sektörü TTM Katılımcı Firmaları 18-19 Eylül 2017 Tarihlerinde Ritz Carlton Oteli'nde Gerçekleştirilen Telecom World Etkinliğine Katıldılar

Dubai Bilişim Sektörü TTM katılımcı firmaları 18-19 Eylül 2017 tarihlerinde Ritz Carlton Oteli'nde gerçekleştirilen Telecom World etkinliğine katıldılar, Etisalat ve DU CEO'ları dahil olmak üzere 600 sektörel üst düzey yöneticinin katılım sağladığı etkinlikte TTM katılımcı firma temsilcileri ile TTM bünyesinde çalışan sektör uzmanı personeller ikili iş görüşmeleri ve sektör tanıtımı gerçekleştirdiler.

Dubai İklimlendirme TTM Sektör İcra Kurulu Toplantısı 17 Eylül 2017 Tarihinde TTM Ofisinde Yapıldı

Dubai İklimlendirme TTM Sektör İcra Kurulu toplantısı 17 Eylül 2017 tarihinde TTM ofisinde yapıldı, 18-19 Eylül 2017 tarihlerinde İklimlendirme sektörü TTM katılımcı firmaları Meydan Otel'de gerçekleştirilen «Climate Control» etkinliğine katıldılar.

Turkish Trade Center Opens in New York

Offices in heart of Manhattan will give Turkish firms stronghold in world's biggest economy.

TTM'lerin Dördüncüsü New York'ta Açıldı

TİM, Türk ihraç ürünlerinin sürekli tanıtımı için depo, antrepo ve lojistik hizmetleri vermek üzere kurduğu TTM'nin dördüncüsünü New York'ta açtı. Hali hazırda 30 firması bulunan binada sayı 40'a çıkarılmak isteniyor.

New York'ta Türkiye Ticaret Merkezi Açıldı

Ticaret Bakanlığı destekleri kapsamında hayata geçirilen ve ihracatçının ABD pazarında çok daha etkin şekilde yer almasını sağlayacak Türkiye Ticaret Merkezi, New York'un en prestijli noktalarından birinde açıldı. Açılışta konuşan Ekonomi Bakanı Zeybekci; "New York'un önemli bir noktasında ihracatçılarımız için yer edindik. Gerekirse çok daha büyümesi ve genişletilmesi için çalışmalarımızı yaparız" açıklamasında bulundu.

New York'ta Türkiye Ticaret Merkezi Açıldı

Ekonomi Bakanı Zeybekci: "New York'un önemli bir noktasında ihracatçılarımız için yer edindik. Gerekirse çok daha büyümesi ve genişletilmesi için çalışmalarımızı yaparız" açıklamasında bulundu.

B.A.E/Dubai İklimlendirme ve Bilişim sektörleri Türkiye Ticaret Merkezleri Faaliyetlerini Sürdürüyor.

B.A.E/Dubai'de ana fuar alanının yanında; Dubai World Trade Center One Central The Offices 1 binasında 1. Katta 3 ve 4 no'lu ofislerde yer alan ve 1.3.2017 tarihinde faaliyete geçen İklimlendirme ve Bilişim sektörleri Türkiye Ticaret Merkezleri faaliyetlerini sürdürüyor.
PAYLAŞ