TİM A.Ş.'DEN HABERLER

PARGESOFT

Londra Bilişim Türkiye Ticaret Merkezi katılımcı firmalarımızdan PARGESOFT; İngiltere'nin önde gelen gıda dağıtıcısı Gama Ltd. ile Microsoft Dynamics NAV entegrasyonuna için anlaşma imzaladı.

PURE NEW MEDIA

Geçen hafta yayına giren ve gerek görselliği ile gerekse de müziği ile Türkiye'de büyük ses getiren Huawei Türkiye'nin resmi ürün lansmanında da kullanılan reklam filmi, Londra Bilişim Türkiye Ticaret Merkezi katılımcılarımızdan PURE NEW MEDIA tarafından hazırlandı.

REM PEOPLE

Dubai Bilişim Türkiye Ticaret Merkezi Katılımcı firmalarımızdan REM PEOPLE, ‘' Türkiye'nin Girişimcileri Ödül Töreni 2018 ‘' kapsamında ‘' En Yüksek İhracata Ulaşan Girişim ‘' ödülüne layık görülmüştür.

SHERPA

Londra Bilişim Türkiye Ticaret Merkezi katılımcı firmalarımızdan SHERPA , dünya devi IATA(International Air Transport Association) ve hippo.co.za firmaları ile kullanıcı deneyimi tasarımı için birlikte çalışmaya başladılar.

Londra Seramik Türkiye Ticaret Merkezi, ünlü mimar Emre AROLAT ile sektör profesyonellerini bir araya getirdi.

29.01.2019 tarihinde Londra Seramik Türkiye Ticaret Merkezimizde düzenlenen sektörel network etkinliğinde, dünyaca ünlü mimarımız Emre AROLAT ve Wallpaper dergisinden editör Ellie STATHAKI ile sektörün dinamikleri ve RIBA 2018 ödüllü Sancaklar Camii Projesi koşuldu.

TİM A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Rüstem ÇETİNKAYA , Bloomberg HT TV de Türkiye Ticaret Merkezleri Projesini anlattı.

TİM A.Ş Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Rüstem ÇETİNKAYA, 29.01.2019 tarihinde Bloomberg HT kanalında yayınlanan ‘' İş Dünyası ‘' programına katılarak , İngiltere ile olan ticari ilişkiler, ihracatta gelecek dönem planları ve Türkiye Ticaret Merkezleri ile alakalı değerli görüşlerini paylaştı.

Londra Seramik Türkiye Ticaret Merkezi, global mimarinin en önemli isimlerinden Paul FINCH ile davetlilerin katıldığı yemeğe ev sahipliği yaptı.

5 Aralık 2018 tarihinde Londra Seramik Türkiye Ticaret Merkezinde, TTM Seramik sektörü için gerçekleştirdiğimiz VIP yemek Paul Finch' in katilimi ve marka elçiliği ile gerçekleştirildi.

New York Chamber of Commerce' nin düzenlediği ve bir çok global şirketin katıldığı World Trade Week etkinliğinde New York Türkiye Ticaret Merkezi de katılım gösterdi.

07.05.2018 tarihinde 13. sü düzenlenen World Trade Week etkinliği çerçevesinde Baruch College da yapılan kahvaltı ve ödül törenine Türkiye Ticaret Merkezi olarak katılım gerçekleştirildi.

Yurt Dışında Şirket Sahibi Olmak

TİM A.Ş. Hukuk Danışmanı Avukat Çağatay Yılmaz ‘Yurt Dışında Şirket Sahibi Olmak' başlıklı yazısında Türkiye Ticaret Merkezleri'nden bahsetti

Dubai Bilişim Sektörü TTM Firmaları 8-10 Ekim 2017 Tarihlerinde DWTC Gitex Fuarına Katıldılar

Dubai Bilişim Sektörü TTM firmaları 8-10 Ekim 2017 tarihlerinde DWTC fuar alanında düzenlenen Gitex fuarına katıldılar.
PAYLAŞ